Funds
32,951–33,000 / 35,167 instruments
AOTSAOT Software Platform ETF$21.744+2.95%
AOYAK PORTFÖY ALTERNATİF ENERJİ YABANCI HİSSE SENEDİ FONU₺0.33141-0.07%
AP5ATLAS PORTFÖY BEŞİNCİ HİSSE SENEDİ SERBEST FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)₺0.95569-1.81%
AP7PARDUS PORTFÖY ALGO ETNA İSTATİSTİKSEL ARBİTRAJ SERBEST FON₺2.813+0.36%
APACUStoneBridge Acquisition II Corporation$10.450.00%
APBDLAk Portfoy BIST Banka Disi Likit 10 Endeksi Hisse Senedi Yogun₺36.2-0.85%
APJAK PORTFÖY BIST ŞİRKETLERİ FON SEPETİ FONU₺6.1156+0.18%
APMCUAmperCap Acquisition Company$10.030.00%
APTAK PORTFÖY ORTA VADELİ BORÇLANMA ARAÇLARI FONU₺0.17117+0.27%
APX30AK Portfoy BIST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yo)₺39.140.00%
APXTUApex Treasury Corporation$10.28+0.09%
APXU11Apex Urb Fundo de Investimento Imobiliario Responsabilidade LimitadaBRL 990.00%
ARBAccelerate Arbitrage Fund ETFCAD 27.34-0.55%
ARCIUArchimedes Tech SPAC Partners III Co.$10.240.00%
ARCLUARC Group Acquisition I Corp$10.250.00%
AREİSTANBUL PORTFÖY YABANCI HİSSE SENEDİ FONU₺0.26348+0.64%
ARECabrdn Future Real Estate UCITS ETF Accum USDCHF 9.293+1.09%
ARLAK PORTFÖY BİRİNCİ FON SEPETİ FONU₺17.0863+0.13%
ARMAK PORTFÖY İKİNCİ FON SEPETİ FONU₺19.3479+0.12%
ARTCUArt Technology Acquisition Corp.$10.085-0.64%
AS1ALLBATROSS PORTFÖY BİRİNCİ SERBEST (DÖVİZ) FON₺45.014+0.13%
ASHUBNP PARIBAS EASY II Short Duration Income Opportunities UCITS ETF Accum USD€9.3305+1.89%
ASJAKTİF PORTFÖY HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON)₺3.2629-3.56%
ASPCUA SPAC III Acquisition Corp.$11.22+1.08%
ATIIUArchimedes Tech SPAC Partners II Co.$8.2-8.99%- ATLQATLQUJAB Acquisition Corp I$10.11-0.10%
AU1A1 CAPİTAL PORTFÖY ALTIN FONU₺1.1298-0.10%
AUEUWisdomTree Short AUD Long EUR€30.97-2.02%
AUNI21Shares Uniswap ETP$10.949+101.16%
AUSSHBNP Paribas Easy ICAV - BNP Paribas Easy ESG Enhanced US Ucits ETF Accum H CAP Hedged EUR€11.9977+11.55%
AUVAK PORTFÖY UZUN VADELİ SERBEST (DÖVİZ) FON₺51.0886+0.99%
AVAX.GBP21Shares Avalanche ETP 2021-ohne festen Verfall auf Avalanche Exchange Traded Product£1.222-7.76%
AVTURAVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş.₺10.6-1.94%
AWDU.USDBNP PARIBAS EASY II MSCI WORLD PAB UCITS ETF$13.444+0.92%
AXINUAxiom Intelligence Acquisition Corp 1$10.47-0.19%
AXISBNKETFAxis NIFTY Bank ETFINR 600.66+0.12%
AXISCETFAxis NIFTY India Consumption ETFINR 118.81+0.41%
AXISCETFAxis NIFTY India Consumption ETFINR 114.34-1.00%
AXISGOLDAxis Gold ETFINR 117-1.00%
AXISGOLDAxis Gold ETFINR 115.34-2.43%
AXISHCETFAxis NIFTY Healthcare ETFINR 162.83+0.41%
AXISHCETFAxis NIFTY Healthcare ETFINR 162.25+0.19%
AXISILVERAxis Silver ETFINR 215.63-2.73%
AXISNIFTYAxis NIFTY 50 ETFINR 265.71+0.29%
AXISTECETFAxis NIFTY IT ETFINR 301.01-0.71%
AXISTECETFAxis NIFTY IT ETFINR 301.5-1.10%
AXISVALUEAxis Nifty500 Value 50 ETFINR 33.08-1.25%
AXISVALUEAxis Nifty500 Value 50 ETFINR 32.99-1.64%
AXPGLeverage Shares 2x Long AXP Daily ETF$13.5435-0.65%
AXQEBNP PARIBAS EASY II MSCI Emerging Markets ex-China PAB UCITS ETF Accum H EUR€17.566-1.10%
| Symbol | Price | 1D | Market cap | Country | Venue | |
|---|---|---|---|---|---|---|
AOTS AOT Software Platform ETF | $21.744 | +2.95% | — | US | AMEX | |
AOY AK PORTFÖY ALTERNATİF ENERJİ YABANCI HİSSE SENEDİ FONU | ₺0.33141 | -0.07% | — | TR | FVT | |
AP5 ATLAS PORTFÖY BEŞİNCİ HİSSE SENEDİ SERBEST FON (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) | ₺0.95569 | -1.81% | — | TR | FVT | |
AP7 PARDUS PORTFÖY ALGO ETNA İSTATİSTİKSEL ARBİTRAJ SERBEST FON | ₺2.813 | +0.36% | — | TR | FVT | |
APACU StoneBridge Acquisition II Corporation | $10.45 | 0.00% | — | US | NASDAQ | |
APBDL Ak Portfoy BIST Banka Disi Likit 10 Endeksi Hisse Senedi Yogun | ₺36.2 | -0.85% | — | TR | BIST | |
APJ AK PORTFÖY BIST ŞİRKETLERİ FON SEPETİ FONU | ₺6.1156 | +0.18% | — | TR | FVT | |
APMCU AmperCap Acquisition Company | $10.03 | 0.00% | — | US | NASDAQ | |
APT AK PORTFÖY ORTA VADELİ BORÇLANMA ARAÇLARI FONU | ₺0.17117 | +0.27% | — | TR | FVT | |
APX30 AK Portfoy BIST 30 Endeksi Hisse Senedi Fonu (Hisse Senedi Yo) | ₺39.14 | 0.00% | — | TR | BIST | |
APXTU Apex Treasury Corporation | $10.28 | +0.09% | — | US | NASDAQ | |
APXU11 Apex Urb Fundo de Investimento Imobiliario Responsabilidade Limitada | BRL 99 | 0.00% | — | BR | BMFBOVESPA | |
ARB Accelerate Arbitrage Fund ETF | CAD 27.34 | -0.55% | — | CA | NEO | |
ARCIU Archimedes Tech SPAC Partners III Co. | $10.24 | 0.00% | — | US | NASDAQ | |
ARCLU ARC Group Acquisition I Corp | $10.25 | 0.00% | — | US | NASDAQ | |
ARE İSTANBUL PORTFÖY YABANCI HİSSE SENEDİ FONU | ₺0.26348 | +0.64% | — | TR | FVT | |
AREC abrdn Future Real Estate UCITS ETF Accum USD | CHF 9.293 | +1.09% | — | CH | SIX | |
ARL AK PORTFÖY BİRİNCİ FON SEPETİ FONU | ₺17.0863 | +0.13% | — | TR | FVT | |
ARM AK PORTFÖY İKİNCİ FON SEPETİ FONU | ₺19.3479 | +0.12% | — | TR | FVT | |
ARTCU Art Technology Acquisition Corp. | $10.085 | -0.64% | — | US | NASDAQ | |
AS1 ALLBATROSS PORTFÖY BİRİNCİ SERBEST (DÖVİZ) FON | ₺45.014 | +0.13% | — | TR | FVT | |
ASHU BNP PARIBAS EASY II Short Duration Income Opportunities UCITS ETF Accum USD | €9.3305 | +1.89% | — | FR | EURONEXT | |
ASJ AKTİF PORTFÖY HİSSE SENEDİ (TL) FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) | ₺3.2629 | -3.56% | — | TR | FVT | |
ASPCU A SPAC III Acquisition Corp. | $11.22 | +1.08% | — | US | NASDAQ | |
ATIIU Archimedes Tech SPAC Partners II Co. | $8.2 | -8.99% | — | US | NASDAQ | |
ATLQ ATLQU JAB Acquisition Corp I | $10.11 | -0.10% | — | US | NASDAQ | |
AU1 A1 CAPİTAL PORTFÖY ALTIN FONU | ₺1.1298 | -0.10% | — | TR | FVT | |
AUEU WisdomTree Short AUD Long EUR | €30.97 | -2.02% | — | FR | EURONEXT | |
AUNI 21Shares Uniswap ETP | $10.949 | +101.16% | — | CH | BX | |
AUSSH BNP Paribas Easy ICAV - BNP Paribas Easy ESG Enhanced US Ucits ETF Accum H CAP Hedged EUR | €11.9977 | +11.55% | — | FR | EURONEXT | |
AUV AK PORTFÖY UZUN VADELİ SERBEST (DÖVİZ) FON | ₺51.0886 | +0.99% | — | TR | FVT | |
AVAX.GBP 21Shares Avalanche ETP 2021-ohne festen Verfall auf Avalanche Exchange Traded Product | £1.222 | -7.76% | — | CH | SIX | |
AVTUR AVRASYA PETROL VE TURİSTİK TESİSLER YATIRIMLAR A.Ş. | ₺10.6 | -1.94% | — | TR | BIST | |
AWDU.USD BNP PARIBAS EASY II MSCI WORLD PAB UCITS ETF | $13.444 | +0.92% | — | CH | SIX | |
AXINU Axiom Intelligence Acquisition Corp 1 | $10.47 | -0.19% | — | US | NASDAQ | |
AXISBNKETF Axis NIFTY Bank ETF | INR 600.66 | +0.12% | — | IN | NSE | |
AXISCETF Axis NIFTY India Consumption ETF | INR 118.81 | +0.41% | — | IN | NSE | |
AXISCETF Axis NIFTY India Consumption ETF | INR 114.34 | -1.00% | — | IN | BSE | |
AXISGOLD Axis Gold ETF | INR 117 | -1.00% | — | IN | BSE | |
AXISGOLD Axis Gold ETF | INR 115.34 | -2.43% | — | IN | NSE | |
AXISHCETF Axis NIFTY Healthcare ETF | INR 162.83 | +0.41% | — | IN | NSE | |
AXISHCETF Axis NIFTY Healthcare ETF | INR 162.25 | +0.19% | — | IN | BSE | |
AXISILVER Axis Silver ETF | INR 215.63 | -2.73% | — | IN | NSE | |
AXISNIFTY Axis NIFTY 50 ETF | INR 265.71 | +0.29% | — | IN | NSE | |
AXISTECETF Axis NIFTY IT ETF | INR 301.01 | -0.71% | — | IN | NSE | |
AXISTECETF Axis NIFTY IT ETF | INR 301.5 | -1.10% | — | IN | BSE | |
AXISVALUE Axis Nifty500 Value 50 ETF | INR 33.08 | -1.25% | — | IN | NSE | |
AXISVALUE Axis Nifty500 Value 50 ETF | INR 32.99 | -1.64% | — | IN | BSE | |
AXPG Leverage Shares 2x Long AXP Daily ETF | $13.5435 | -0.65% | — | US | NASDAQ | |
AXQE BNP PARIBAS EASY II MSCI Emerging Markets ex-China PAB UCITS ETF Accum H EUR | €17.566 | -1.10% | — | DE | XETR |